Leírás és Paraméterek
Részletek
- Márka: David Jones®
- magasság: 10 cm
- szélesség: 19,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 3
- kártyafoglalatok száma: 8
- dokumentumrekeszek száma: 2
- Rögzítés típusa: cipzár
- gépjármű-nyilvántartás: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | David Jones |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | lock |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | David Jones |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | lock |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19,5 cm |
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft