Leírás és Paraméterek
RFID bőrtárca ROVICKY N992L-RVT a nagykereskedelmi kínálatban.
Klasszikus, nagyméretű férfi pénztárca egy lengyel márkától, teljes szemű természetes bőrből készült, nagyon kellemes tapintású textúrával, amely:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 bankjegyzseb
- 9 kártyafiók
- kényelmes hely a gépjármű-nyilvántartási kártya számára
Férfi bőr pénztárca
- Precíziós készítésű | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | kiváló minőségű, puha, természetes bőrrel borított, kiváló minőségű bőrt használtak a gyártáshoz. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát.
- Tágas és funkcionális | Nagyszámú kártya és dokumentum, például személyi igazolvány vagy jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek benne. A gépjármű-közlekedési osztály borítóval ellátott forgalmi engedélye is itt kap helyet;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID STOP technológia kártyaolvasó segítségével védi a tárcát a tolvajoktól.
Csomagolás
A tárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek
- márka: Rovicky®
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 9
- dokumentumrekeszek száma: 4
- fotóhely: 1
- Csat: pattintós zár
- a vasalat színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Pénztárca
7.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft