Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság (cm): 12,5
- Szélesség (cm-ben): 9,5
- Vastagság (cm-ben): 2
A tárca a következőket tartalmazza:
- érmés zsebek száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 10
- dokumentumrekeszek száma: 3
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft