Leírás és Paraméterek
ROVICKY N01L-RVTP Fekete-piros RFID bőrtárca nagykereskedésben.
Elegáns, vízszintes férfi pénztárca egy elismert lengyel márkától, tartós, polírozott természetes bőrből készült, az elején piros applikációval díszített, amely kinyitva kínál:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 bankjegyzseb
- 14 kártyafülke
- 2 dokumentumrekesz
Férfi bőr pénztárca
- Precíziós készítésű | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshoz kiváló minőségű, puha, természetes bőrrel borított természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben, az elején piros applikációval és egy minimalista márka logóval díszítve, egy pajzs alakú fémtű formájában;
- Tágas és funkcionális | A pénztárcába nagyszámú kártya és dokumentum, például személyi igazolvány és jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek. A gépjármű-nyilvántartási kártya a gépjármű-forgalmi osztály borítójával szintén itt talál helyet;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID Protect technológia kártyaolvasó segítségével védi a tárcát a tolvajoktól.
Csomagolás
A pénztárca merevkartondobozba van csomagolva a márka logójával.
Paraméterek
- Márka: Rovicky®
- magasság: 10 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 14
- dokumentumrekeszek száma: 2
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- külső rögzítés: pattintós zár
- hardver színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kapocs | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kapocs | Igen |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi Pénztárca
7.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft