Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- márka: Pierre Cardin®
- magasság: 9 cm
- szélesség: 12 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmés zsebek száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 9
- dokumentumrekeszek száma: 4
- gépjármű-nyilvántartás: nincs
- külső rögzítés: nincs
- a szerelvények színe: ezüst
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Pierre Cardin |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Pierre Cardin |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft