Leírás és Paraméterek
Tárca felszerelve:
- Fémkerettel (fülbevaló) rögzített érmezseb;
- 3 belső rekesz bankjegyek számára;
- 9 bankkártyahely;
- belső cipzáras zseb;
- Ablak dokumentum vagy fénykép számára;
- további függőleges rekeszek kártyák és dokumentumok számára;
- Szilárd pattintós záródású.
Műszaki adatok: A táska a következő jellemzőkkel rendelkezik: A táskában van egy táska, amelyikben a táskát a táskára helyezik:
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 18,5 cm
- Vastagság: 3 cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
11.990 Ft
PTN PL-467 Piros bőr pénztárca
11.990 Ft
Peterson Női Pénztárca
11.990 Ft
Elegáns Valódi bőr Pénztárca
11.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft