Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság (cm): 13,5
- Szélesség (cm-ben): 11
- Vastagság (cm): 2
A tárca a következőket tartalmazza:
- érmés zsebek száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 6
- dokumentumrekeszek száma: 5
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 11 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 11 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca N992Z-HWM Fekete
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N992Z-HWM Navy
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4Z-HWM Fekete
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4Z-HWM Brown
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4Z-HWM Navy
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft