Leírás és Paraméterek
05 VONAL 106 POPIEL
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Pierre Cardin |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Pierre Cardin |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Pierre Cardin Pénztárca
14.990 Ft
Pierre Cardin Pénztárca Piros
14.990 Ft
Pierre Cardin Pénztárca Piros
14.990 Ft
Pierre Cardin Pénztárca Piros
14.990 Ft
Pierre Cardin Pénztárca Fekete
14.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft