Leírás és Paraméterek
76112-SH-RFID-1456 M
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | zöld |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 15 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | zöld |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 15 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Női bőrtárca 76112-SH-RFID-1456 Menta
10.990 Ft
Lorenti Valódi bőr Pénztárca
10.990 Ft
LORENTI Lakk Valódi bőr Női pénztárca
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft