Leírás és Paraméterek
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Hossz: | 2 cm |
| Nem: | Férfi |
| Anyag: | Bőr |
| RFID védelem: | tak |
| Márkás doboz mellékelve: | Nem |
| Anyag: | Valódibőr |
| Materiál: | Valódibőr |
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca PTN N992L-CHM-M Cognac
6.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
6.990 Ft
Peterson Pénztárca
7.980 Ft