Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 6,5 cm
- Szélesség: 9 cm
- Mélység: 1,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 2
- Kártya-/dokumentumfoglalatok száma: 0
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 6,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 6,5 cm |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca PTN 001-HN6 Plum
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 005-NF8 Ecru
4.990 Ft
Női PU pénztárca PTN 1841-F8 arany
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft