Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Rovicky®
- szíj mérete: 90 / 100 / 110
- szíj hossza csat nélkül: 105 cm / 115 cm / 125 m
- szélesség: 3,4 cm
- vastagság: 0,3 mm
- Minimális kerület: 78 cm / 88 m / 98 cm
- maximális kerület: 96 cm / 106 m / 116 cm
- szín: fekete
- Csat típusa: automata
- csat színe: fekete
- garancia: 24 hónap
*Mérettűrés +/- 2cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | 110 |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| csat típusa | automatikus |
| áramkör | 78-116 cm |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| az öv szélessége | 3,4 cm |
| Övvastagság | 0,3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 110 |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| csat típusa | automatikus |
| áramkör | 78-116 cm |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| az öv szélessége | 3,4 cm |
| Övvastagság | 0,3 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft