Leírás és Paraméterek
szélesség: 19cm
magasság: 10.5cm
mélység: 2.5cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | M méret |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Ecru |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | M méret |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Ecru |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft