Leírás és Paraméterek
Elegáns Peterson női pénztárca természetes bőrből és PU-ből. Vízszintes, praktikus, tökéletes a kézitáskába. Dobozba csomagolva - tökéletes ajándéknak. Stílusos bőráru igényes nőknek.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Magasság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Magasság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft