Leírás és Paraméterek
Függőleges női pénztárca természetes bőr és PU kombinációjából, praktikus csattal. Érmés rekesz pattintós záródással. Elegáns és funkcionális, dobozba csomagolva - tökéletes ajándéknak.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Magasság | 10,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Magasság | 10,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft