Leírás és Paraméterek
Stílusos női pénztárca természetes bőrből és PU-ból, függőlegesen tájolt. Mágnessel rögzíthető, rengeteg rekesszel. Praktikus és elegáns, dobozba csomagolva - tökéletes ajándéknak.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 19 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 19 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca PTN 363 2-1-1 Fekete
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft