Leírás és Paraméterek
Nagyméretű, tágas Peterson női pénztárca függőleges tájolásban, valódi bőr és PU bőr kombinációjából. Elegáns kialakítás, praktikus csattal - tökéletes választás a mindennapi használatra.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 15+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 15+ |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft