Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női pénztárca PTN PS116-MLF Red
36.990 Ft
Női pénztárca PTN PS116-MLF fekete
36.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PTN PS122-TDS Red
36.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft