Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | szürke |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 11,5 cm |
| mélység | 4 cm |
| Magasság | 9 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | szürke |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 11,5 cm |
| mélység | 4 cm |
| Magasság | 9 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca RD-49-GCL Fekete
4.990 Ft
Bőr pénztárca RD-49-GCL Magenta
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 001-HN6 Zöld
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft