Leírás és Paraméterek
Ez a női pénztárca kiváló minőségű organikus bőrből készült, és elegáns, időtlen dizájnnal rendelkezik, amely tökéletesen ötvözi a funkcionalitást a divatos megjelenéssel.
Az egész pénztárca egy elegáns dobozba van csomagolva, ami szintén tökéletes ajándékötletté teszi, hangsúlyozva a részletekre és az esztétikumra való odafigyelést.
A pénztárca méretei:
Szélesség: 9 cm
magasság: 6,5 cm
mélység: 3 cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
| Magasság | 6,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
| Magasság | 6,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft