Leírás és Paraméterek
A Peterson női bőrtárca függőleges elrendezésű, elegáns és funkcionális kiegészítő. Kényelmes mágneses rögzítéssel rendelkezik, amely garantálja a biztonságot. Elegáns dobozba csomagolva, tökéletes ajándék bármilyen alkalomra.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 19 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 19 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca PTN 304PW-03 2-1-4
8.990 Ft
Bőr pénztárca PTN 340-CA-6655 FEKETE
8.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 76115-SH Piros
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft