Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14,5 cm |
| Magasság | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14,5 cm |
| Magasság | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
Női pénztárca bőr+PU PTN PS329-PDS arany
34.990 Ft
Női bőr pénztárca PS445-SH Piros
34.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 43972-BFBC Piros
35.990 Ft
Női pénztárca PTN PS115-MLF fekete
33.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft