Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca PTN 15-09-PR Kék
9.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22310L-VT-A
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 42106-CB Piros
9.990 Ft
Bőr pénztárca PTN 22309-VT fekete
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft