Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 17,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 17,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PTN 76116-SH Piros
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 247-BO Fekete
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 42108-SH RED
9.990 Ft
Bőr pénztárca PTN 22307L-VT fekete
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft