Leírás és Paraméterek
5157-BLA-4690 ARANY
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca 55287-CEK Fekete
18.990 Ft
Női bőrtárca 76112-SH-RFID-1456 Menta
10.990 Ft
Lorenti Valódi bőr Pénztárca
10.990 Ft