Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Márka: Himawari®
- Magasság: 40 cm
- Szélesség: 30 cm
- Mélység: 20 cm
- Kapacitás: 24 L
- A hám maximális hossza: 85 cm
- A fogantyú magassága: 4 cm
- A rekeszek száma: 3
- Zsebek száma: 9
- Rögzítés: cipzár
- Hardver színe: fekete
- Súly: 950 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | zöld |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | zöld |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
HIMAWARI poliészter hátizsák 2301-02
16.990 Ft
HIMAWARI poliészter hátizsák 2301-03
16.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft