Leírás és Paraméterek
1881-19
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 27 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 17 cm |
| Kapacitás | 19 l |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | USB port |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Himawari |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 27 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 17 cm |
| Kapacitás | 19 l |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | USB port |
Hasonló termékek
HIMAWARI poliészter hátizsák 1085B-11H
12.990 Ft
HIMAWARI poliészter hátizsák 1085B-09
12.990 Ft
HIMAWARI női laptop hátizsák 1881-20(1)
12.990 Ft
HIMAWARI poliészter hátizsák 1085B-07
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft