Leírás és Paraméterek
Fekete, keskeny női öv ekológikus bőrből, arany csattal - Peterson
- Minőségi anyagok | Elegáns textúrájú ökológikus bőrből készült öv.
- Női elegancia | A karcsú szabás és a minimalista dizájn gyönyörűen hangsúlyozza a derekat, és tökéletesen kiegészít bármilyen öltözéket – a mindennapitól az elegánsabbig.
- Univerzális kiegészítő | Nadrággal és ruhával is remekül mutat – ez egy olyan részlet, ami átalakíthatja az egész öltözéket.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Nem | Női |
| Övbujtató | bőr |
| Öv megnevezése | farmer öv |
| Öv mérete | 100 |
| Öv stílusa | casual |
| Öv szélessége | 4cm |
| Öv típus | Hagyományos csatos öv |
| Övcsat anyaga | fém |
| Övcsat mérete | 6,5 x 5,5 cm |
| Övcsat színe | ezüst |
| Övcsat típusa | hagyományos |
| Választható szín | |
| Zár tipusa Öv | Csatos |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Nem | Női |
| Övbujtató | bőr |
| Öv megnevezése | farmer öv |
| Öv mérete | 100 |
| Öv stílusa | casual |
| Öv szélessége | 4cm |
| Öv típus | Hagyományos csatos öv |
| Övcsat anyaga | fém |
| Övcsat mérete | 6,5 x 5,5 cm |
| Övcsat színe | ezüst |
| Övcsat típusa | hagyományos |
| Választható szín | |
| Zár tipusa Öv | Csatos |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft