Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Márka: PETERSON®
- Típus: kulcsokhoz, készpénzhez és kártya méretű dokumentumokhoz
- Típus: valódi lakkbőr
- Szín: fekete
- Magasság: 12 cm
- Szélesség: 8 cm
- Vastagság: 3 cm
- Kártyafiókok száma: 1 db: 3
- Kulcshorgok száma: 6
- Egyéb jellemzők: érme- és bankjegyzseb
- Ajándékdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 8 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft