Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- márka: Buffalo Wild®
- magasság: 10 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 3
- iratrekeszek száma: 3
- gépjármű-nyilvántartási szám: igen
- külső zár típusa: nincs
- ajándékdoboz: nincs
- RFID: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Buffalo Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Buffalo Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft