Leírás és Paraméterek
RD-22-GCL-0887 SZÜRKE
A tárca a következőket tartalmazza:
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 4
- kártyafiókok száma: 9
- iratrekeszek száma: 6
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Mélység | 4,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Mélység | 4,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
4U Cavaldi Női pénztárca
6.990 Ft
CAVALDI RD-23-GCL RFID bőr pénztárca
6.990 Ft
Bőr pénztárca RD-21-GCL Szürke
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft